szafy na wymiar szafy na wymiar

Szafy, garderoby na wymiar

Wykonujemy w pełni funkcjonalne szafy na wymiar z drzwiami przesuwnymi oraz uchylnymi na terenie Bydgoszczy i okolic. Nasze szafy wnękowe wykonujemy pod indywidualne zamówienie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Garderoba to pomieszczenie, które może być bardzo funkcjonalne dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu przestrzeni. Garderoby na zamówienie, które wykonujemy, odpowiadają wszelkim gustom oraz oczekiwaniom naszych Klientów. Staramy się, aby każda z nich była dopasowana do ich potrzeb.

Garderoba na zamówienie daje wiele możliwości indywidualnych, jak rozkład i zastosowania rozwiązań, które będą spełniać swoją funkcję w najlepszy sposób. Oprócz szuflad i półek garderoby wyposażamy w różnego rodzaju systemy do przechowywania biżuterii, ubrań i butów oraz systemów desek do prasowania. Każda tworzona przez nas garderoba na zamówienie w Bydgoszczy jest wyjątkowa i oryginalna, jednak wszystkie z nich łączą takie cechy jak świetny design, dobra jakość oraz funkcjonalność.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne materiały, z których powstają szafy, są to fornir, płyty mdf, płyty laminowane, płyty dekoracyjne, szkło i drewno. Bogata gama kolorów i wzorów pozwala spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania klientów. Wybieramy produkty najwyższej jakości, aby szafy służyły Państwu przez lata.